Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Pierwszy mod do Fallout 4 już w sieci. Oto jego efekty

Tytuł czeka na jutrzejszą premierę, a pierwsza modyfikacja na pobranie.

Co prawda to jedynie SweetFX, lecz zawsze coś. Jeśli chcecie pobrać moda i zainstalować go tuż po kupieniu gry, zapraszamy na tę stronę. W poniższej galerii możecie natomiast zobaczyć, jak Fallout 4 prezentuje się z omawianą modyfikacją, która podciąga barwy, czyniąc grę jeszcze bardziej soczystą.

Jeśli czekacie natomiast na mody do Fallout 4 z prawdziwego zdarzenia, musicie uzbroić się w cierpliwość. Bethesda udostępni zestaw narzędzi do ich tworzenia, lecz jeszcze nie wiadomo, kiedy dokładnie to nastąpi.

Nikogo nie interesują mody, jeśli gra jest do bani – wyjaśniał pod koniec lipca Pete Hines i zaznaczał, że wszystkie moce zostaną przerzucone na tworzenie narzędzi moderskich dopiero wtedy, gdy zakończy się ostateczne polerowanie Fallout 4.

Jak wiemy, premiera Fallout 4 już jutro. Liczymy zatem, że wkrótce usłyszymy więcej o zapowiedzianych narzędziach dla moderów. A tymczasem oglądajcie efekty działania SweetFX.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się