Recenzje Wiedźmina 3 szybciej niż myślicie. Dzisiaj świetny spot TV i skala świata!

Nową reklamę telewizyjną Dzikiego Gonu po prostu trzeba zobaczyć. Jak sądzicie, jakie oceny zgarnie Dziki Gon od recenzentów?

Pierwsze recenzje gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawią się w tygodniu poprzedzającym premierę tytułu – wyjawił szef CD Projektu w rozmowie z PAP. Jest to na pewno dobra wiadomość, zważywszy, że wielu producentów nie umożliwia publikacji ocen swoich gier, zanim te nie znajdą się na rynku.


Przedsprzedaż idzie zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Warto zwrócić uwagę, że na miesiąc przed premierą nasza gra jest w czołówce najlepiej sprzedających się gier. Największego wzrostu przedsprzedaży spodziewamy się oczywiście w okresie bezpośrednio poprzedzającym premierę, kiedy pełną parą ruszy kampania marketingowa i ukażą się pierwsze recenzje – mówi Polskiej Agencji Prasowej Adam Kiciński.

Dzisiaj możemy natomiast spojrzeć na kolejne materiały wideo z Wiedźmina 3. CD Projekt RED wypuszcza naprawdę niezłą reklamę Dzikiego Gonu. Nie wiem jak Wy, lecz ja obejrzałem filmik kilka razy, zanim nasyciłem oczy malowniczymi widokami i wartką akcją.

Najpierw piękna dziewczyna uciekająca przed gryfem, później Biały Wilk używający znaku Igni, a następnie strącający bestię jednym strzałem z kuszy (swoją drogą, musiał trafić w czułe miejsce). Na koniec wykończeniowy cios mieczem, który niestety nie został już pokazany. Są emocje, zerknijcie sami.

Zaraz pod reklamą zobaczycie filmik przedstawiający mapę świata Wiedźmina 3. W końcu możemy się mniej więcej zorientować, w jakiej skali ją przedstawiono.

Zapraszamy również do poprzedniego materiału, który publikowaliśmy kilka godzin temu. To prezentacja efektów, które zobaczymy w Dzikim Gonie dzięki kartom graficznym z serii GeForce GTX.

Nie możecie się doczekać gry? Do premiery Wiedźmina 3 pozostał niecały miesiąc. 19 maja rozpoczniemy wielką przygodą na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Reklama telewizyjna Wiedźmina 3

Mapa świata Wiedźmina 3

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

119 Shares
Share119
+1
Tweet