Pierce Brosnan stanie przed sądem za nielegalny spacer

pierce brosnan stanie przed sadem
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Były odtwórca roli Jamesa Bonda może pójść do więzienia. Wszystko przez to, gdzie wybrał się na spacer.

CNN podaje, że Pierce Brosnan dostał wezwanie do sądu w sprawie wejścia na teren zabroniony w Parku Narodowym Yellostone. Aktor zboczył z trasy turystycznej przeznaczonej dla pieszych i skierował się na obszar termalny. Znajdują się tam gorące źródła, które ze względu na wysoką temperaturę, mogą doprowadzić do obrażeń ciała a nawet śmierci. To bardzo niebezpieczne miejsce, które jest zamknięte dla zwiedzających park.

Za wejście na obszar terenu zabronionego, grozi więzienie. Aktor ma więc spory problem i musi się z tego powodu stawić przed sądem.

Pierce Brosnan przypadkowo złamał prawo?

Jak się okazuje, Brosnan bierze udział na terenie parku Yellowstone w zdjęciach do filmu „Unholy Trinity”. To western osadzony w latach 70. XIX wieku. Wraz z nim w filmie występuje także Samuel L. Jackson. Data premiery filmu nie jest jeszcze znana, ale biorąc pod uwagę obsadę, może to być niezłe kino akcji w klimatach Dzikiego Zachodu.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij: