Pobierajcie za darmo i przekonajcie się, jak zepsuć każdą imprezę

Pobierajcie za darmo i przekonajcie się, jak zepsuć każdą imprezę
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC

Wydawnictwo Techland wprowadzi na rynek drugą część zwariowanej skradanki.

Nadchodzi kontynuacja jednej z najbardziej niekonwencjonalnych skradanek wszech czasów. Party Hard 2 na PC trafi do polskiej dystrybucji w formie pudełkowego wydania w 2018 roku. Święta to czas radości, ale nie dla bohatera Party Hard 2.

Podczas gdy wszyscy bawią się do upadłego podczas firmowej imprezy, on postanawia zemścić się za brak świątecznej premii i rozpoczyna masakrę. Celem gracza jest kontrolowanie tłumu czyli zabijanie imprezujących w taki sposób, by nie wzbudzić podejrzeń. Bo dźgnięcie kogoś nożem na środku parkietu nie jest najlepszym pomysłem. Wtedy ktoś na pewno wezwie policję, a to oznacza koniec imprezy.

5 premier w nowym tygodniu. Oczekiwany hit battle royale na zakończenie roku!

„Świąteczne” wideo z rozgrywki pokazuje, że Party Hard 2 to jeszcze więcej kreskówkowej przemocy, pułapek i elementów otoczenia, które można wykorzystać. Nowości to m.in. możliwość zdejmowania kilku celów jednocześnie za pomocą ataku multi, skanowanie pomieszczeń w poszukiwaniu przydanych przedmiotów i możliwość noszenia większej ich ilości. Pierwsza część Party Hard ukazała się w 2015 i może pochwalić się bardzo pozytywnymi opiniami graczy na Steam.

Z okazji świąt Party Hard 2 w wersji alfa dostępne jest za darmo: http://PartyHard.game 

Źródło: Techland

Udostępnij: