Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Pavilion debiutuje w pierwszej kolejności na platformie NVIDIA SHIELD

Pavilion, izometryczna gra przygodowa studia Visiontrick Media, trafiła właśnie na urządzenia NVIDIA SHIELD.

W przyszłym tygodniu gra pojawi się w wersji dla komputerów PC, a następnie na kolejnych platformach. Rozgrywkę w tajemniczym świecie Pavilion gracze rozpoczynają bez jakichkolwiek wprowadzeń, wyjaśnień czy tekstowych tutoriali. Pavilion to gra logiczna opierająca się na eksplorowaniu otaczającego świata, w którym bardzo ważną rolę odgrywa oprawa audiowizualna.

Poprzez interakcję z otoczeniem stopniowo, krok po kroku, gracz dowiaduje się o istocie rozgrywki oraz poznaje surrealistyczny świat gry, który początkowo jest całkowicie nieznany zarówno dla niego samego jak i dla głównego bohatera. W świecie jak ze snów rzeczywistość miesza się z fantazją. Przepiękna ręcznie rysowana grafika 2D oraz nastrojowa muzyka sprawiają, że gracze wyruszając w niezapomnianą audiowizualną podróż, a techniczne możliwości urządzeń z rodziny NVIDIA SHIELD zapewniają najlepszą możliwą jakość.

Gra Pavilion Chapter 1 jest już dostępna w sklepie Google Play w cenie 47,99 zł (9,99 Euro).Po premierze na urządzeniach NVIDIA SHIELD, gra Pavilion pojawi się 22 września w wersji PC w sklepach Steam oraz Humble Store, a później będzie dostępna na konsolach.

Źródło: NVIDIA

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się