Path of Exile płomień czar

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

W Path of Exile 2 nie pogramy jeszcze długo. Są nowe wieści na temat gry

Grinding Gear Games poinformowało, że Path of Exile 2 nie zadebiutuje przed 2024. Na betę także poczekamy.

Z początkiem roku pisaliśmy, że twórcy Path of Exile doświadczają przeróżnych ograniczeń związanych z pandemią, w związku z czym premierę tytułu zaplanowano dopiero na 2022. Teraz szef Grinding Gear Games Chris Wilson kontynuuje wątek debiutu sequela RPG-a.

Okazuje się, że wynikające z pandemii problemy wciąż trwają, dlatego drugiej odsłony gry należy spodziewać się jeszcze później. W podcaście, który zamieszczamy poniżej, Chris Wilson przyznał, że PoE 2 nie ukaże się przed 2024. Natomiast bety produkcji nie należy spodziewać się przed 2023.

Tytuł ma składać się z siedmiu aktów. Szef Grinding Gear Games potwierdził, że prace nad zarówno pierwszym, jak i drugi aktem są już finalizowane.

Path of Exile 2 zapowiedziano pod koniec 2019. Gdy wybuchła pandemia, proces tworzenia gry uległ spowolnieniu, o czym niejednokrotnie wspominał Chris Wilson. Praca zdalna powodowała utrudnienia; niemożliwym było też zatrudnianie nowych pracowników.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się