Bluehole walczy z największym problemem po premierze pełnej wersji PUBG

Poprawki już na PC oraz Xbox One.

Bluehole aktualizuje Playerunknown’s Battlegrounds, wypuszczając małą i trzecią już łatkę dla gry w wersji Xbox One oraz pierwszy patch dla premierowej wersji na PC.

W przypadku konsoli Xbox One, deweloperzy ograniczyli się do informacji, że update walczy z lagami oraz likwiduje problem z uwierzytelnianiem. Jeśli chodzi o patch 1.0 dla PC, tutaj lista zmian jest nieco dłuższa, choć najważniejsza poprawka również dotyczy lagów. Twórcy PUBG zdają sobie sprawę z tego, po wydaniu pełnej wersji gry na blaszakach okazało się, że opóźnienia tuż po wejściu na mapę są zmorą produkcji. Nowy patch ma poprawić sytuację, a Bluehole tłumaczy, że będzie monitorować sytuację i reagować na dalsze problemy.

Patch 1.0 do PUBG dla PC to również zmieniony system losowania map, by współczynnik dla Erangela i Miramar był mniej więcej taki sam. Zajęto się również powtórkami, aby gracze mogli oglądać powtórki z gry jedynie 3 minuty po śmierci. Ma to na celu niedopuszczenie do dzielenia się informacją o pozycji przeciwnika z pozostałymi członkami drużyny zaraz po śmierci.

To oczywiście nie wszystkie zmiany. Pełny changelog znajdziecie w tym miejscu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.