Patch do Wiedźmina 3 nadal bez daty premiery, lecz wiemy, co na pewno naprawi

CD Projekt RED rozwiąże raz na zawsze Awanturę o Wino.

Jak wiemy, polski deweloper pracuje obecnie nad kolejnym patchem do Wiedźmina 3, który ma się uporać z kilkoma problemami, napotykanymi w rozszerzeniu Krew i Wino. Marcin Momot tłumaczy w serwisie Twitter, że łatka nie otrzymała jeszcze przybliżonej daty premiery, zatem musimy uzbroić się w odrobinę cierpliwości.

Przedstawiciel CD Projekt RED zdradził natomiast, co na pewno naprawi oczekiwany update. Po pierwsze aktualizacja pozbędzie się problemu, który uniemożliwia dokończenie renowacji domu Geralta. Po drugie naprawiona zostanie misja Awantura o Wino. Niektórzy gracze donoszą, że nie mogą jej obecnie ukończyć.

Co jeszcze może naprawić nowy patch do Wiedźmina 3? Pisaliśmy o tym w naszym poprzednim newsie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Geraldo

    Witam mam błąd w misji PIEŚŃ RYCERSKIEGO SERCA podczas treningu strzelania oraz walczenia z konia płotka nie chce się ruszyć w ogóle nie reaguje. Czytałem na różnych forach i sporo ludzi ma ten problem. Dochodzę na miejsce wyścigu rozpoczyna się scenka dialogowa zaraz po niej mam ruszyć na płotce jednak nie mogę tego zrobić płotka nie chce nic zrobić widać jak Gerard stuka nogami i mówi jedź płotka jednak ta nie reaguje Proszę o pomoc

83 Shares
Share83
+1
Tweet