Patch do RDR 2 – Red Dead Online. Aktualizacja wprowadza Gorączkę Spluw w stylu battle royale

Rockstar informuje o nowej aktualizacji sieciowego trybu Red Dead Redemption 2. Jednocześnie deweloper poinformował, że Red Dead Online pozostanie w stanie bety jeszcze przez kilka miesięcy.

Nowy patch do RDR 2 – Red Dead Online właśnie wylądował na PlayStation 4 oraz Xbox One i jak informuje Rockstar, aktualizacja wprowadza kolejny tryb rozgrywki.

Patch do RDR 2 – Red Dead Online

Dzisiejsza aktualizacja wprowadziła Gorączkę spluw, tryb dla maksymalnie 32 graczy, w którym możecie sprawdzić swoje umiejętności przetrwania. Zbierajcie uzbrojenie i amunicję na coraz mniejszym obszarze rozgrywki, grajcie samotnie lub w drużynie i przeżyjcie jak najdłużej – wyjaśnia deweloper.

Rockstar ujawnia, że niedługo do gry trafią kolejne aktualizacje. Dostaniemy wyścigi i tryby konfrontacji, nowe ubrania i gesty oraz dodatkowe zmiany w oparciu o opinie graczy, w tym:

  • Wyzwania dnia: Codziennie możecie próbować różnego rodzaju wyzwań, od strzelania wyborowego do ucieczki przed prawem.
  • Ulepszenia systemu prawa i grzywien: Nadchodzą zmiany w sposobie działania systemu prawa i grzywien w Red Dead Online, aby zniechęcić graczy do toksycznych zachowań. Niedługo za popełnione przestępstwa gracze będą otrzymywać grzywny, które najlepiej spłacić w określonym czasie. Jeśli gracz będzie zwlekać, łowcy nagród ze wszystkich stanów rozpoczną na niego obławę, zmuszając przestępcę do ucieczki lub zapłaty.
  • Zmiany w systemie rozejmów: Zamierzamy usprawnić system rozejmów, w celu szybszego unikania agresywnych graczy. Oprócz tego łatwiej będzie rozpocząć starcia, starcia band i starcia przywódców, aby walczyć z napastnikami w usystematyzowany sposób.
  • Znaczniki pobliskich graczy: Wkrótce znaczniki graczy będą się pojawiać tylko w najbliższym otoczeniu, co zmniejszy zasięg wykrywania innych i prawdopodobieństwo namierzenia z dużej odległości. Oprócz tego w przyszłości wprowadzimy możliwość identyfikacji graczy, którzy nieustannie zabijają innych – ich znaczniki będą się stawać ciemniejsze i widoczne z coraz większego dystansu, aby każdy w sesji mógł łatwo zidentyfikować zagrożenie i go unikać.

Nowe misje, tryby i wydarzenia w Red Dead Online

Kolejną dobrą wiadomością od Rockstar jest to, że trwają już prace nad kolejną zawartością do Red Dead Online. Oto część nadchodzących nowości, które dostaniemy w 2019 roku:

  • Nowe misje rozwijające historię z Krainy możliwości – spotkacie znane postacie, jak Horley i Jessica LeClerk, oraz zupełnie nowe.
  • Szereg dynamicznych wydarzeń w całym świecie gry.
  • Mnóstwo nowych trybów do rywalizacji, w tym nowe tryby konfrontacji i wyścigi.
  • Oraz nowe uzbrojenie, odzież i mnóstwo nowości, co do których nie możemy jeszcze uchylić rąbka tajemnicy…

Ponadto deweloper informuje, że gracze z Xbox One mogą już teraz korzystać w Red Dead Online Beta z arabskiego konia maści czerwono-kasztanowatej, siodła naganiacza z rancza ze skóry aligatora i rewolweru z grawerunkiem szulera.

Na koniec Rockstar donosi, że Red Dead Online pozostanie w stanie bety jeszcze przez kilka miesięcy. W tym czasie wprowadzone i przetestowane zostaną nowe funkcje i mechaniki. Twórcy zamierzają również poprawić, ustabilizować i dopracować istniejącą rozgrywkę.

Źródło: Rockstar, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: