Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Patch do Fallout 76 – dzisiejsza aktualizacja naprawia 150 błędów w grze

Bethesda przyśpiesza wydanie nowego patcha do Fallout 76 w przypadku wersji PC.

Duża aktualizacja Fallout 76, która miała zadebiutować według wcześniejszych planów 14 stycznia, już dzisiaj pojawi się na komputerach PC. Posiadacze blaszaków powinni ją dostać o godz. 15:00 czasu polskiego. Na konsolach PS4 i Xbox One patch ma się natomiast pojawić na początku przyszłego tygodnia.

Jakie zmiany? Konkretna lista nie została jeszcze przedstawiona, lecz wiadomo, że znajdzie się na niej długi spis poprawek. Deweloperzy chcą usunąć za pomocą dzisiejszej łatki około 150 błędów.

Dokumentację zmian udostępnimy wraz z łatką, ale to, co zamierzamy wziąć na warsztat, jest między innymi związane z problemami z kilkoma zadaniami i wyzwaniami, naprawą części profitów i broni oraz zwalczaniem różnych zauważonych przez nas nadużyć – czytamy na stronie Bethesdy.

Jednocześnie deweloper przypomina, że trwają już prace nad kolejną aktualizacją, która pojawi się pod koniec styczniaNa celu będzie mieć dalsze naprawy zgłaszanych przez społeczność problemów, jak liczby dostępnych u handlarzy planów, działania niektórych legendarnych modyfikacji i kolejnych niedogodności w działaniu profitów – zaznacza Bethesda.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się