Patch do Batman: Arkham Knight na PC wyciekł i zdziałał cuda

Naprawianie pecetowego Batmana wciąż trwa, a do sieci przedostała się nowa łatka w wersji beta.

Nowy beta patch do Batman: Arkham Knight na PC pojawił się na Steam, po czym został szybko usunięty. Niektórzy zdążyli jednak zaktualizować swoją wersję gry, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że załatany Batman w końcu jest grywalny.

Jak pisze serwis Kotaku, po zainstalowaniu łatki można cieszyć się płynną rozgrywką w 60 fps-ach i to przy maksymalnych ustawieniach. Patch usuwa ponoć sporo problemów z wydajnością.


Na forum NeoGAF jeden z graczy opublikował natomiast zrzut ekranu, który prezentuje ekran opcji graficznych z nowym beta patchem na pokładzie (PrtSc na końcu newsa). Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, pojawiła się m.in. opcja wyłączenia aberracji chromatycznej czy ustawienia maksymalnego poziomu fps-ów. Pamiętajmy jednak, że to wczesna wersja łatki, więc ostatecznie wszystko może prezentować się inaczej, czyli miejmy nadzieję – jeszcze lepiej.

Przypominamy, że Batman: Arkham Knight w wersji na PC okazał się w dniu premiery tak kiepsko zoptymalizowany, że wydawca wycofał tytuł ze sprzedaży. Jak deweloperzy uporają się z naprawieniem gry, będziemy świętować ponowną premierę na blaszakach. Oby jak najszybciej!

Batman: Arkham Knight
Batman: Arkham Knight

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

13 Shares
Share13
+1
Tweet