Patch do Batman: Arkham Knight na PC dopiero jesienią?!

Jeśli informacje serwisu Kotaku się potwierdzą, posiadacze blaszaków mają jeszcze większe powody, by się denerwować.

O wersji Batman: Arkham Knight na PC pisaliśmy już sporo i wystarczy w skrócie powtórzyć jedynie, że gra okazała się tak kiepska (pod względem optymalizacji), że Warner Bros. wycofało ją ze sprzedaży i trwa obecnie proces naprawiania produkcji. Czekając na stosowny patch dowiedzieliśmy się również niedawno, że z tego względu dodatki do pecetowej wersji Batman: Arkham Knight ukażą się później niż te przeznaczone na konsole najnowszej generacji.


Jakby ciosów było mało, dochodzą nas słuchy, że obiecany patch do Batman: Arkham Knight na PC zadebiutuje dopiero na jesień!

Takie informacje przekazuje australijski oddział serwisu Kotaku, który powołuje się na korespondencję sieci sklepów EB Games. Portal opublikował wewnętrzne maile wymieniane pomiędzy filiami wspomnianej firmy. Co z nich wynika?

– Jak już mówiliśmy, sprzedaż Batman: Arkham Knight na PC została wstrzymana do czasu, aż Warner i Rocksteady nie naprawią problemów z wydajnością gry. Ostatnia informacja z Warner jest taka, że patch nie pojawi się przed wiosną – cytuje treść maila Kotaku.

Tutaj szybkie wyjaśnienie – australijska wiosna rozpoczyna się we wrześniu! Czyżby oznaczało to, że patch do Batman: Arkham Knight na PC dostaniemy dopiero na jesień? Serwis Kotaku poprosił wydawcę gry o komentarz, lecz jeszcze nie otrzymał żadnej odpowiedzi.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

7 Shares
Share7
+1
Tweet