Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

0 komentarzy

Patch 4.2 do Fortnite ujawnia coś niezwykłego w plikach gry

Po aktualizacji 4.2 do Fortnite, w plikach gry odnaleziono coś niezwykłego. Czy zanosi się na nowy tryb? I co skrywa się w meteorycie w Dusty Divot?

Czym jest Fortnite, nie trzeba chyba tłumaczyć. Ta popularna na całym świecie gra battle royale cieszy się zainteresowaniem od wielu miesięcy i wygląda na to, że jej pozycja na rynku nie prędko zostanie podkopana. Producenci nie powinni więc obawiać się odpływu pieniążków, które wpadają im do kieszeni dzięki grze, a mimo wszystko wciąż pracują nad ulepszaniem jej i dodawaniem nowej zawartości. Tym razem zanosi się nawet na coś większego: bo na wprowadzenie trybu rankingowego.

Patch 4.2 do Fortnite: tryb rankingowy

Jak donosi portal Fortnite Intel, po aktualizacji numerowanej jako 4.2, znaleziono coś ciekawego w plikach gry. Otóż pojawił się nowy folder o nazwie Comp. Znaleźć można go w sekcji Playlists. Fani od razu zaczęli łączyć fakty i wywnioskowali, że Comp. może oznaczać tylko Competitive Mode (tryb rankingowy). Być może jest to tylko nainterpretacja faktów dotyczących odkrycia, a być może niebawem Epic Games oficjalnie zapowie nowy tryb.

Po aktualizacji, w plikach gry pojawił się folder Comp.

Fortnite: meteoryt w Dusty Divot

Każda nowa aktualizacja gry Fortnite zaskakuje czymś nowym i sprawia, że fani nie mają dość. Tym razem po aktualizacji mapy, w Dusty Divot pojawiła się pewna zmiana. Chodzi o meteoryt, który skrywa pewną tajemnicę. Dziura, która od teraz się w nim znajduje, prezentuje metalowy obiekt, do którego fani nie mogą się dostać (mogą sobie jedynie z każdej strony pooglądać). Uprzedzając Wasze wysiłki, kosmiczna skała wygląda z każdej strony tak:

Wnętrze skały rozbudza wyobraźnię i pragnienia graczy.

Jeśli jesteście ciekawi, jakie są wizje graczy na tajemniczy przedmiot wewnątrz meteorytu, to zerknijcie na Reddita, tam aż roi się od spekulacji. Pojawiło się kilka zabawnych komentarzy o tym, że nie jest to meteoryt, a jajo złożone przez kosmitę, które jest w stanie wykluwania się. Jak zwykle możemy liczyć na wyobraźnię graczy – dobry nastrój ich nie opuszcza.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%