Patch 1.9 do Fallout 4 to wsparcie PS4 Pro i 58 GB tekstur dla PC. Będzie również aktualizacja Skyrim Special Edition

Bethesda zapowiada nowe łatki do swoich gier.

Deweloper informuje, że w przyszłym tygodniu udostępni patch 1.9 do Fallout 4 oraz aktualizację do Skyrim Special Edition na Xbox One, PlayStation 4 i PC.

W obu grach pojawią się nowe opcje modów (szczegóły poznamy w przyszłym tygodniu), a w przypadku Fallout 4 możemy liczyć na wsparcie dla PS4 Pro. Aktualizacja doda ulepszone oświetlenie i funkcje graficzne, w tym:

  • Natywną rozdzielczość 1440p
  • Ulepszony zasięg pojawiania się drzew, trawy, obiektów i postaci NPC
  • Poprawione efekty snopów światła

Posiadacze PC ucieszą się natomiast z oficjalnego pakietu tekstur w wysokiej rozdzielczości, który również pojawi się w przyszłym tygodniu. Biorąc pod uwagę, jak wielu fanów wciąż gra w Fallouta 4 przez Steama, niezmiernie miło nam poinformować, że również w przyszłym tygodniu udostępniony zostanie pakiet tekstur w wysokiej rozdzielczości do tej gry. Ten bezpłatny dodatek jest naszym podziękowaniem dla niesamowitych posiadaczy PC, którzy nas wspierali – nie tylko w przypadku Fallouta 4, ale przez wiele lat i w wielu różnych grach – zaznacza Bethesda.

Uwaga: Aby użyć pakietu tekstur w wysokiej rozdzielczości, koniecznie przygotujcie 58 GB wolnego miejsca i upewnijcie się, że wasz komputer spełnia/przekracza poniższe zalecane wymagania.

Zalecane wymagania PC
Windows 7/8/10 (wymagany system 64-bitowy)
Intel Core i7-5820K lub lepszy
GTX 1080 8 GB
8 GB+ Ram

Bethesda zaznacza, że jeśli zechcemy wrócić do oryginalnych tekstur, zrobimy to w menu uruchamiania Fallout 4.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.