Patch 1.8 do Fallout Shelter w klimacie Halloween, Święta Dziękczynienia i Bożego Narodzenia

0 komentarzy

Oto zmiany najnowszej aktualizacji.

Gracie jeszcze w Fallout Shelter? Czas pobierać update oznaczony numerkiem 1.8, który wprowadza do gry nieco świeżości.

Wprowadź trochę radosnej atmosfery dzięki obchodom świąt, nowemu pomieszczeniu oraz motywom pomieszczeń inspirowanych twoimi ulubionymi frakcjami z Fallouta 4. Poznaj też całkiem nowe zadania dla twoich mieszkańców – zachęca Bethesda.

Jeśli jesteście ciekawi, co konkretnie daje nowa aktualizacja Fallout Shelter, zapraszamy na szczegóły, które przedstawiła Bethesda.

Patch 1.8 do Fallout Shelter

– Motywy pomieszczeń: Gracze mogą popisać się teraz swoją przynależnością do frakcji z Fallouta 4, budując nowe pomieszczenie, warsztat tematyczny (Theme Workshop), które pozwala wytwarzać motywy pomieszczeń dla każdej z czterech frakcji z Fallouta 4 – Minutemanów, Bractwa Stali, Trasy i Instytutu. Schematy wytwarzania tych motywów znaleźć będzie można w trakcie wykonywania zadań, a gracze będą mogli dowolnie je włączać i wyłączać.

– Nowe zadania: Aktualizacja 1.8 to świeży zestaw zadań – w tym nadchodzące specjalne świąteczne zadania (Holiday Quests). Dzięki tym zadaniom, mieszkańcy będą mieli więcej pracy przy znajdowaniu ulepszeń i zbieraniu zasobów na pustkowiach.

– Obchody świąt w krypcie: Po raz drugi z rzędu, obchody świąt powracają do krypty z okazji Halloween, Święta Dziękczynienia i Bożego Narodzenia. Już w październiku, w ramach nagród za zaliczenie zadań, pojawią się stroje nawiązujące do Halloween, a także motywy strasznych pomieszczeń, dostępne przez ograniczony czas.

– Naklejki iMessage: Od czasu ich premiery we wrześniu, gracze w Fallout Shelter na iOS 10 mogą wymieniać się niepowtarzalnymi naklejkami Fallout Shelter i upiększać nimi wiadomości do znajomych. Aktualizacja 1.8 to nowa partia naklejek, w tym naklejki halloweenowe.

Patch 1.8 do Fallout Shelter
Patch 1.8 do Fallout Shelter

SMS-y bardziej postnuklearne dzięki animowanym naklejkom Fallout Shelter

Posiadacze urządzeń przenośnych wyposażonych w system iOS 10 mogą urozmaicić swoje wiadomości tekstowe wysyłane znajomym o naklejki ze świata Fallout.

Bethesda ujawniła animowane i statyczne naklejki przedstawiające Ochłapa, Piper, Tajemniczego Nieznajomego, szpony śmierci i wiele innych.

Już dziś do dyspozycji masz mnóstwo tematycznych naklejek, a wkrótce pojawią się kolejne – zaznacza deweloper dodając, że naklejki Fallout Shelter są teraz dostępne w nowym sklepie z naklejkami, a jeśli udało ci się pobrać grę, masz do nich automatyczny dostęp – nie musisz instalować niczego dodatkowo.

Naklejki Fallout Shelter
Naklejki Fallout Shelter

Jak zyskać dostęp do nowych naklejek:

  • Zaktualizuj urządzenie do iOS 10.
  • Zainstaluj Fallout Shellter (jeśli spróbujesz wybrać naklejkę z Fallout Shelter, a nie masz zainstalowanej gry, nastąpi automatyczne przekierowanie do App Store, celem pobrania)
  • W iMessage dotknij ikony sklepu z naklejkami, znajdującej się obok pola wprowadzania i przejdź do Fallout Shelter, aby zainstalować naklejki.
  • Aby użyć naklejek, wróć do sklepu z naklejkami, dotknij ikony Vault-Boya i dokonaj wyboru naklejek.

Źródło: Bethesda

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się