Ta aktualizacja na pewno spodoba się graczom Kingdom Come: Deliverance

0 komentarzy

Czeski deweloper zdradza, co prawdopodobnie będzie zawierał przyszły patch do Kingdom Come: Deliverance. Szykuje się oczekiwana nowość.

Jeśli bawicie się dobrze przy Kingdom Come: Deliverance, lecz frustruje Was nieco system zapisów gry, mamy dla Was dobre wieści. Deweloper postanowił coś z tym zrobić!

Na początek przypominamy, że twórcy gry starali się wprowadzić realizm nawet jeśli chodzi o zapisy gier w Kingdom Come: Deliverance, pozbawiając nas tym samym możliwości zrobienia save’a w dowolnej chwili.

Recenzja Kingdom Come: Deliverance – w tej opowieści nie potrzeba nam smoków

Zapis robimy zatem przez wyznaczone czynności, jak drzemka, czy też korzystając z napoju Zbawienny Sznaps, który musimy mieć oczywiście w ekwipunku. Automatyczny save game mamy również w określonych momentach gry, lecz te nie nadarzają się zbyt często. W konsekwencji zdarza się, że po śmierci musimy sporo nadrabiać.

Sytuacja ulegnie prawdopodobnie zmianie wraz z nadchodzącym patchem 1.3 do Kingdom Come: Deliverance, który ma wprowadzić zapis gry podczas jej zamykania. Oprócz tego łatka zajmie się kilkoma innymi bolączkami RPG-a, które wytykali gracze po premierze tytułu.

Patch 1.3 do Kingdom Come: Deliverance

Tak o aktualizacji 1.3 do Kingdom Come: Deliverance pisze deweloper: To jest poprawka, nad którą właśnie pracujemy. Update nie został jeszcze wydany na żadnej platformie. Skupia się głównie na naprawianiu błędów, które raportują gracze. Starannie analizujemy każdy głos społeczności naprawiając wszystkie błędy tak szybko, jak to tylko możliwe. Oprócz błędów zgłaszanych przez graczy pracujemy również nad następującymi funkcjami: (nie gwarantujemy, że pojawią się one właśnie w tej poprawce):

  • Funkcja Zapisz i Wyjdź (Save and Exit);
  • Ułatwione sterowanie padem przy otwieraniu zamków;
  • Udoskonalenie minigry przy kradzieżach kieszonkowych;
  • Receptura na miksturę, dzięki której zresetujemy rozdzielone punkty umiejętności;
  • Poprawki dla wielu błędów związanych z zadaniami.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy patch 1.3 do Kingdom Come: Deliverance zostanie udostępniony do pobrania.

Pamiętajcie, że istnieje również inna możliwość na łatwiejsze zapisy gier w Kingdom Come: Deliverance – mod Unlimited Saving.

Mod Unlimited Saving do Kingdom Come: Deliverance

To nic innego, jak umożliwienie nam robienia nieograniczonych zapisów gier w każdej chwili. Żeby wszystko zadziałało, musimy mieć w ekwipunku tylko jeden trunek Zbawienny Sznaps. Modyfikacja sprawia, że możemy go po prostu używać w nieskończoność.

Mod na nieograniczone save’y do Kingdom Come: Deliverance jest łatwy w instalacji. Wystarczy wypakować wszystkie pliki w folderze z grą. Pamiętajcie jednak, by przed rozpoczęciem korzystania z moda zrobić sobie kopię save’ów – przezorny zawsze ubezpieczony!

Mod Unlimited Saving jest gotowy do pobrania z tego miejsca.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się