Patch 1.20 do Wiedźmina 3 wyciekł do sieci. CD Projekt RED bada sprawę

Łatka powinna pojawić się najwcześniej w poniedziałek, lecz niektórzy już ją mają.

Wczoraj poznaliśmy potężną listę zmian aktualizacji do Wiedźmina 3, która oficjalnie zostanie wypuszczona z początkiem nadchodzącego tygodnia, tuż przed premierą dodatku Krew i Wino. Niektórzy użytkownicy konsoli Xbox One twierdzą jednak, że zdołali jakimś cudem pobrać patch i jak donoszą, waży on około 2,9 GB. Po jego instalacji Wiedźmin 3: Dziki Gon zaktualizował się do wersji 1.21, co jest w sumie zastanawiające, ponieważ oczekiwana łatka ma numerek 1.20.


Na wiedźmińskim forum rozpoczęła się dyskusja na ten temat, do której włączyli się również moderatorzy i przedstawiciele studia CD Projekt RED. – Patch 1.20 nie powinien pojawić się na żadnej platformie do końca trwającego weekendu. Przyglądamy się sprawie – komentuje Marcin Momot.

Osoby, którym udało się pobrać łatkę publikują w sieci screeny prezentujące m.in. nowe menu. Według graczy odświeżony system ekwipunku jest znacznie lepszy od wcześniejszego (czyli tego, który jeszcze mamy do czasu pobrania łatki). Nie wygląda to na jakiegoś fake’a…

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

88 Shares
Share88
+1
Tweet