Patch 1.15 do DriveClub – ogniste Lamborghini i oczekiwane poprawki

Kolejna łatka do DriveClub już za rogiem. Jeszcze w tym miesiącu dostaniemy kolejne świetne samochody oraz kilka usprawnień, które na pewno poprawią komfort rozgrywki.

Patch 1.15 do DriveClub zadebiutuje 26 maja. Otrzymamy przede wszystkim cztery świetne auta: Lamborghini Sesto Elemento, Lamborghini Reventón, Lamborghini Murciélago LP 670-4 Super Veloce oraz Lamborghini Diablo Super Veloce.


Nadciągająca aktualizacja poprawi również stabilność, wydajność i funkcjonalność gry. Dostaniemy też nowe poziomy dla kierowców (do 55). Każdy kolejny poziom to również ekskluzywne nagrody. W menu pojawią się natomiast najlepsze zdjecia graczy, które zostały wykonane za pomocą funkcji share.

Patch wprowadzi ponadto statystyki dla wszystkich samochodów z dodatków, również tych, które otrzymujemy za darmo. Na koniec będziemy mogli włączyć/wyłączyć HUD podczas rozgrywki, bez konieczności pauzowania wyścigu.

Evolution Studios wypuściło zwiastun pokazujący nadchodzące Lamborghini w akcji. Zanim odpalicie filmik, zerknijcie jeszcze na screeny w jakości 1080p, na których znalazł się dodatkowo koncepcyjny Citroen DS Survolt (dwa pierwsze obrazki). Bardzo możliwe, że majowy patch wprowadzi również francuskie auto do DriveClub.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet