Patch 1.11 do Wiedźmina 3 zrobi z bossów maminsynków? CD Projekt RED uspokaja

Wczorajsza wiadomość o zmianie balansu trudności podczas walki z bossami w dodatku Serca z Kamienia spotkała się z licznym odzewem ze strony graczy.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że patch 1.11 do Wiedźmina 3 to kwestia czasu. Marcin Momot wspomniał przy tym, że wraz z nową łatką dostaniemy jakieś zmiany dotyczące balansu wszystkich spotkań z bossami, których spotykamy w dodatku Serca z Kamienia. Ponoć ma być trochę łatwiej.


Nasi czytelnicy oraz liczna rzesza fanów skupionych wokół wiedźmińskiego forum zaczynają się obawiać, czy nadchodzące zmiany nie zrobią z bossów zwykłych cieniasów. Gracze przyznają, że ci spotykani w DLC Serca z Kamienia rzeczywiście są trudniejsi niż w podstawowej wersji Wiedźmina 3, lecz uznają to za plus, a nie za minus dodatku.

Czy to już pewne, że ma być “poprawiony” balans przy walkach z bossami odnośnie dodatku? Te walki są bardzo fajne tak jak są teraz, nie widzę sensu ich zmieniać. Jakaś walka dla kogoś za trudna lub była wyzwaniem? Jeśli wybrał trudny bądź najtrudniejszy poziom, to nie ma się co dziwić – pisze jeden z fanów Wiedźmina 3.

Marcin Momot uspokaja: Walki z bossami będą lekko modyfikowane ze względu na źle zbalansowany poziom trudności obecnie. Nie będą to jednak zbyt duże zmiany i walki wciąż pozostaną wyzwaniami na wyższych poziomach trudności.

Przedstawiciel CD Projekt RED odniósł się również do pytania, czy planowana jest jakaś mini łatka, mająca zlikwidować błędy, które pojawiły się w Wiedźminie 3 po instalacji dużej aktualizacji 1.10. Jeśli tak, to kiedy mniej więcej można się jej spodziewać? – Patch 1.11 jest w drodze i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to zawita w naszych domach bardzo niedługo – odpowiada Marcin Momot.

Dowiedzieliśmy się również, że na liście zmian patcha 1.11 na pewno znajdzie się poprawienie zadania Poszukiwania: Rynsztunek Szkoły Wilka. Obecnie niektóre osoby mają problem z ukończeniem tej misji.

Czekamy zatem na patch 1.11 do Wiedźmina 3, ponieważ wygląda na to, że żaden hotfix się przed nim nie pojawi.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

18 Shares
Share18
+1
Tweet