Patch 1.10 do Wiedźmina 3 jeszcze dzisiaj! Do pobrania kilkanaście gigabajtów danych

Wczoraj poznaliśmy potężną listę poprawek, optymalizacji i ulepszeń, które wprowadzi patch 1.10 do Wiedźmina 3. Ile to wszystko będzie ważyć?

Lista zmian to ponad 600 pozycji, jest to największa aktualizacja w historii gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – obwieścił Marcin Momot, prezentując gigantyczny changelog nadchodzącej aktualizacji. Wszystkie zmiany możecie zobaczyć w poprzedniej naszej wiadomości.


Skoro wiemy już, co wprowadzi patch 1.10 do Wiedźmina 3, pozostają jeszcze dwa pytania. Po pierwsze, kiedy go dostaniemy i po drugie, ile danych trzeba będzie pobrać.

Odnośnie daty premiery łatki, Marcin Momot zapewnia, że dostaniemy ją jeszcze dzisiaj! Przedstawiciel polskiego studia wspomina również na Twitterze, że patch 1.10 do Wiedźmina 3 będzie ważył na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One około 15 GB, a jeśli chodzi o PC, do pobrania czeka na nas od 6 do 15 GB danych (spory rozrzut).

Zatem lepiej mieć szybkie łącze, jeśli czekacie na patch 1.10 do Wiedźmina 3. Miejmy nadzieję, że kolejne aktualizacje będą już trochę lżejsze, bo chyba nie wątpicie, że na 1.10 się skończy. – Trzeba wziąć pod uwagę, że nadchodzące dodatki zapewnią nam kolejną porcję bugów – pisze jeden z graczy na wiedźmińskim forum. – Dokładamy wszelkich starań aby było ich jak najmniej – odpowiada Marcin Momot.

Patch 1.10 do Wiedźmina 3
Patch 1.10 do Wiedźmina 3

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

51 Shares
Share51
+1
Tweet