Patch 1.1 do No Man’s Sky – budowanie bazy, tryb survival, poprawki w grafice i wiele więcej

Patch 1.1 do No Man’s Sky – budowanie bazy, tryb survival, poprawki w grafice i wiele więcej
Filmiki z gier Newsy PC PS4

Zapraszamy na zwiastun prezentujący nowości.

Patch 1.1 do No Man’s Sky (Foundation Update) pojawił się już na komputerach PC oraz konsoli PlayStation 4, przynosząc ze sobą naprawdę sporo świeżej zawartości.

Od teraz w grze mamy do wyboru trzy tryby rozgrywki: Normal Mode, Creative Mode oraz  Survival Mode. Pierwszy z nich to w zasadzie to samo, co dotychczas mogliśmy przeżywać w No Man’s Sky. Tryb kreatywny stawia z kolei na eksplorację galaktyki bez żadnych limitów. Na koniec tryb przetrwania, znacznie podnoszący poziom trudności. Tutaj przeciwnicy staną się jeszcze silniejsi, a surowce na planetach ograniczone.

Budowa bazy to kolejna nowość w No Man’s Sky. Składamy ją z gotowych modułów, możemy w każdej chwili przebudować lub rozebrać (odzyskując surowce), by postawić w innym wybranym miejscu. Baza posłuży nam jako miejsce do hodowli roślin (10 typów), magazyn na sprzęt oraz surowce. W bazie znajdzie się ponadto laboratorium, w którym rekrutowane przez nas obce formy życia będą pracowały nad wynalezieniem nowych technologii. Przebywając natomiast na dowolnej stacji kosmicznej, będziemy mogli teleportować się wprost do naszej bazy (oraz z powrotem).

To jednak nie koniec nowości oferowanych przez update. Patch 1.1 do No Man’s Sky wprowadza również poprawki w grafice (możemy np. włączyć wygładzanie krawędzi TAA), statki towarowe, kolejne typy surowców czy poprawia optymalizację tytułu. Pełna lista zmian znajduje się na oficjalnej stronie gry, a poniżej wrzucamy screeny oraz trailer aktualizacji.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie