Patch 1.1.4 do Assassin’s Creed Odyssey – Nowa Gra+, darmowa misja, 99 level i więcej

Patch 1.1.4 do Assassin’s Creed Odyssey – Nowa Gra+, darmowa misja, 99 level i więcej
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Ubisoft ujawnia atrakcje na luty. Patch 1.1.4 do Assassin’s Creed Odyssey ma pojawić się do końca miesiąca i właśnie poznaliśmy jego szczegóły.

Deweloperzy mają kolejne dobre wieści dla fanów Asasynów. W lutym otrzymamy kolejną darmową misję z cyklu Zapomniane greckie mity, zagramy od nowa w trybie New Game+, łatwiej przemieścimy się po świecie gry czy podniesiemy poziom postaci do 99.

Patch 1.1.4 do Assassin’s Creed Odyssey – nowości w grze

Ubisoft nie informuje, kiedy dokładnie spodziewać się aktualizacji. Wiemy jedynie, że pojawi się ona później w tym miesiącu. Zacznijmy jednak od tego, co już jest dostępne w grze. Od 12 lutego możemy brać udział w kolejnej darmowej misji z cyklu Zapomniane greckie mity. Nowy quest – zatytułowany A Brother’s Seduction – postawi nas w kłopotliwej sytuacji, gdzie dwóch braci będzie rywalizować o nasze uczucia. I jak się z tego wykaraskać?

Nowa Gra Plus w Assassin’s Creed Odyssey

Przed nami natomiast oczekiwana przez wielu Nowa Gra Plus. Jak można się spodziewać, ta funkcja pozwoli nam rozpocząć nową grę, zachowując wszystkie ciężko zarobione drachmy, zebrane ulepszenia, umiejętności i inne cuda widniejące w ekwipunku z pierwszego przejścia gry. Według Ubisoftu, NG+ to szansa, aby odkryć, w jaki sposób inny wybór może wpłynąć na twoją ścieżkę.

Dostęp do opcji Nowa Gra+ otrzymamy po ukończeniu głównego wątku fabularnego w Assassin’s Creed Odyssey. Rozpoczynając NG+ będziemy mogli ponownie wybrać bohatera.

Wyższy poziom postaci, szybsze podróżowanie

Nadchodząca aktualizacja pozwoli osiągnąć naszej postaci 99 poziom doświadczenia. Wraz ze wzrostem poziomu otrzymasz również dostęp do trzech dodatkowych poziomów Grawerowania, które można uaktualnić w warsztacie Hephaistosa i dodatkowego zestawu ulepszeń statku.

Ponadto, aby umożliwić nam szybsze przemierzanie Grecji, deweloperzy dodadzą do gry dodatkowy zestaw 22 punktów szybkiego podróżowania. Wiele z nich będzie znajdować się w pobliżu portów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie