Jadą nowości. Lepsza grafika, ukryta misja i wiele więcej

Jadą nowości. Lepsza grafika, ukryta misja i wiele więcej
Newsy PC PS4 XOne

Patch 1.1.0 do Assassin’s Creed Origins zostanie dzisiaj udostępniony i według informacji opublikowanych na oficjalnym forum Ubisoftu, będzie ważył w przypadku konsol PlayStation 4 i Xbox One około 3 GB. Nie podano natomiast, ile danych będą musieli pobrać posiadacze komputerów PC.

Dzięki tej aktualizacji będziecie mogli spróbować nowego trybu Hordy. Od 19 grudnia będziecie mieli szansę pokonać wszystkich trzech bogów w nowy wydarzeniu, które da wam dostęp do ukrytej misji – podkreśla deweloper.

10 premier na nowy tydzień. PUBG, jeszcze raz Battlefield i coś dla tych, którzy lubią się bać

Lista zmian aktualizacji 1.1.0 do Assassin’s Creed Origins jest oczywiście dłuższa i pełny spis znajdziecie na tej stronie. Update doda obsługę HDR na PC czy naprawi problem z przycinaniem się gry na kartach NVIDIA. Ponadto, po kontrowersjach związanych z downgradem po premierze, możemy spodziewać się usprawnień w grafice. Dzisiejsza łatka ma być receptą na poobcinane szczegóły, zwiększy zasięg widzenia oraz zajmie się cieniowaniem. Generalnie, Assassin’s Creed Origins będzie wyglądać lepiej niż jeszcze wczoraj. Jednak czy dodatkowe ulepszenia będą miały wpływ na wydajność? Zobaczymy.

Poza aktualizacją, Ubisoft ma jeszcze jedna informację dla graczy: Z powodu nieprzewidzianych problemów technicznych nie byliśmy w stanie zaktualizować skrzyni Heka w grudniowej aktualizacji gry. Obecnie naszym celem jest dodanie przedmiotów z paczek Nightmare i First Civilization oraz przedmiotów z nadchodzących paczek Gladiator oraz Wacky do skrzyń Heka w styczniu 2018 roku. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie