Patch 1.09 do Wiedźmina 3 w tym tygodniu? CD Projekt RED odpowiada

Jak zapewne wiecie, jeszcze przed dodatkiem Serca z Kamienia dostaniemy całkiem pokaźną aktualizację Wiedźmina 3.

Jeszcze w zeszłym miesiącu polski deweloper wspominał, że łatka zostanie wydana w październiku. Nowy miesiąc właśnie się zaczął, więc na wiedźmińskim forum nie mogło zabraknąć takiego pytania, które zostało skierowane do Marcina Momota: Możemy się spodziewać nowej łatki w tym tygodniu, czy nie ma co na to liczyć?

– W tym tygodniu nie. Przykro mi – odpowiada przedstawiciel CD Projekt RED, ucinając kolejne pytania o datę premiery łatki przynajmniej do przyszłego tygodnia, czyli do 5 października.

Jak sądzicie, kiedy patch 1.09 do Wiedźmina 3 ujrzy światło dzienne? Zapewnienie ze strony dewelopera, że dostaniemy go przed DLC Serca z Kamienia może równie dobrze oznaczać, ze update przyjdzie do nas na dzień przed wspomnianym dodatkiem, 12 października.

Liczymy jednak na to, że CD Projekt RED nie każe czekać nam tak długo, tym bardziej, że łatka ma być naprawdę duża. – Patch jest w drodze, a changelog wygląda imponująco – lista zmian jest ogromna. Aktualizacja przyniesie wiele ulepszeń, w tym poprawi wydajność na PS4 (oraz innych platformach), plus wiele więcej – pisał w zeszłym tygodniu Marcin Momot.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: