Patch 1.09 do Wiedźmina 3 nie zostanie wydany. Będzie 1.10!

0 komentarzy

Czekacie na aktualizację Dzikiego Gonu, która ma pojawić się jeszcze przed dodatkiem Serca z Kamienia? Mamy dla Was kolejną porcję gorących informacji.

Na początek małe zaskoczenie. Jak zdradził Marcin Momot na wiedźmińskim forum, nadchodzący patch nie otrzyma numerku 1.09, tylko od razu przeskakujemy do 1.10. Rozwiązała się tym samym tajemnica fotki, którą publikowaliśmy jakieś dwa tygodnie temu (jeszcze raz przypominamy ją na końcu newsa). Na screenie widzimy ekran tytułowy Wiedźmina 3 właśnie w wersji 1.10. Jak się teraz okazuje, to nie kolejny update, tylko właśnie ten, o którym trąbimy od dobrego miesiąca. Zatem zapominamy o patchu 1.09 i wbijamy sobie do głowy 1.10.

Marcin Momot odniósł się również do pytania, kiedy w końcu otrzymamy aktualizację. – W tym tygodniu na pewno coś się ruszy w tym temacie. Tyle mogę powiedzieć – pisze przedstawiciel studia CD Projekt RED.

Nadal czekamy również na listę zmian. Dotychczas docierały do nas strzępy informacji odnośnie tego, co patch – teraz 1.10 – może zmienić. Wymieniano m.in. poprawę wydajności Wiedźmina 3. Dlaczego nie dostaliśmy jeszcze kompletnego spisu zmian i poprawek? – Chodzi o to, że patch jest naprawdę ogromny i nie chcemy upubliczniać listy zanim sami nie będziemy w 100 procentach pewni, że wszystko się na niej znalazło – tłumaczy Marcin Momot i jeszcze raz zaznacza, żeby szykować się na ten tydzień.

My już jesteśmy gotowi, a Wy?

Wiedźmin 3 v1.10
Wiedźmin 3 v1.10

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się