Patch 1.07 i nowe DLC do Wiedźmina 3 – zerrikański strój dla Ciri!

Przez przypadek opublikowana graficzka rzeczywiście przedstawia nadchodzący dodatek do Wiedźmina 3. Została po prostu wypuszczona przedwcześnie.

Przy okazji DLC Jak kot z wilkiem pisaliśmy o tajemniczej graficzce z Ciri (zobaczcie poniżej), która pojawiła się w sklepie Xboksa. Czyżby przedstawiała kolejny dodatek do Dzikiego Gonu? Gracze podchwycili temat i zaczęli snuć rozważania na oficjalnym forum studia CD Projekt RED. W końcu do rozmowy włączył się Marcin Momot, który potwierdził, że Ciri rzeczywiście wkrótce otrzyma nowy strój!


Zerrikański strój dla Ciri
Zerrikański strój dla Ciri

Zerrikański strój dla Ciri nie miał być udostępniony w tym tygodniu i nie jest jeszcze w pełni gotowy (mam na myśli pliki, projekt jest skończony). Niestety opublikowano obrazek przedwcześnie. Przepraszamy za zamieszanie – pisze przedstawiciel polskiego dewelopera.

Ciekawe tylko, czy Zerrikański strój dla Ciri pojawi się w przyszłym tygodniu, czy może będzie jednym z dalszych DLC. Tego jeszcze nie wiemy.

Marcin Momot wspomniał również o nadchodzącej aktualizacji Wiedźmina 3: Dziki Gon. W odpowiedzi na pytanie gracza, czy wczoraj nie było czasem jakiejś małej łatki na PS4 napisał: Nie było żadnych dodatkowych rzeczy w tym tygodniu. Tylko DLC. Przed nami jest jednak coś wielkiego i wkrótce to dostaniecie. Więcej informacji zdradzimy prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.

Chodzi zapewne o patch 1.07 do Wiedźmina 3. Wcześniej Marcin Momot wspominał o nim podkreślając, że ma być naprawdę ogromny. Wygląda zatem na to, że listę zmian, które wprowadzi, poznamy najwcześniej w przyszłym tygodniu. Jeśli coś się pojawi, na pewno o tym napiszemy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

146 Shares
Share146
+1
Tweet