Patch 1.07 do Wiedźmina 3 również dla konsol i nowe sterowanie Geralta

Posiadacze PlayStation 4 oraz Xboksa One nie dostaną łatki 1.06. CD Projekt RED ujednolica nazewnictwo nadchodzących aktualizacji.

Dotychczas te same patche do Wiedźmina 3: Dziki Gon posiadały inny numerek na PC, a inny na konsolach. Jeśli na blaszakach dostawaliśmy 1.04, na konsolach mieliśmy 1.05. Od teraz będzie inaczej, zatem jeśli posiadasz PS4 lub Xboksa Ona, nie czekaj na patch 1.06, bo po prostu go nie będzie na tych sprzętach. Jak wyjaśnia Marcin Momot w serwisie Twitter, nadchodząca łatka na wszystkich platformach otrzyma numerek 1.07.


Przedstawiciel polskiego studia odniósł się również do jednej ze zmian, która została zapowiedziana w związku z nadciągającym patchem (tutaj wszystkie ujawnione poprawki). Chodzi o nowy, alternatywny (opcjonalny) tryb responsywności poruszania się Geralta.

Na oficjalnym forum Wiedźmina Marcin Momot wyjaśnia, że zdecydowano się na opcjonalność, ponieważ wielu graczom, którzy przyzwyczaili się do obecnego sterowania, nowe mogłoby nie przypaść do gustu. – Dlatego uznaliśmy, że jest rzeczą naturalną wprowadzenie opcji włącz/wyłącz w tym przypadku.

Decyzja słuszna, nie ma co się spierać. A jak podoba się Wam obecne sterowanie Białym Wilkiem? Macie jakieś uwagi, czy gra się bardzo dobrze?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

23 Shares
Share23
+1
Tweet