Patch 1.07 do Wiedźmina 3 – problemy na PS4 i przeciążony GOG [Aktualizacja#2]

Najnowszy patch 1.07 dotarł już niemal do wszystkich graczy. Niektórzy jednak natknęli się na niespodziewane problemy. W sieci pojawiają się tymczasem pierwsze filmiki, w których omówiono wprowadzone zmiany.

Patch 1.07 do Wiedźmina 3 jest naprawdę potężny i jak pisaliśmy wcześniej, zajmuje 7.45 GB na konsoli PlayStation 4 i 7.3 GB na Xboksie One. Niestety, nie każdy gracz może się jeszcze cieszyć zaktualizowanym tytułem. Wygląda na to, że najwięcej problemów mają ci, którzy próbują pobrać patcha z PSN oraz GOG.

CD Projekt RED wie o kłopotach i stara się jak najszybciej przywrócić wszystko do normy. – GOG pracuje nad rozwiązaniem problemu z serwerami. Przyglądamy się też problemowi niedostępności patcha na PSN – pisze Marcin Momot na oficjalnym forum studia. – Patch jest już dostępny na Steamie oraz na Originie – dodaje.

Również na Twitterze Marcin Momot podkreśla: Badamy, dlaczego patch na PlayStation 4 nie jest jeszcze dostępny w niektórych krajach Europy. Przeprosiny.

Sytuacja zapewne zostanie rozwiązana w nadchodzących godzinach, więc jeszcze trochę cierpliwości. Dajcie znać, jak już pobierzecie patch 1.07 do Wiedźmina 3 i na jakiej platformie gracie: PC, Xbox One czy PS4?

Przypominamy, że łatka wprowadza sporo poprawek, a w przypadku PlayStation 4 radzi sobie również ze spadkami płynności animacji. Listę zmian znajdziecie w naszej wcześniejszej wiadomości.

[Aktualizacja#1]

Serwis Gamespot wrzucił na YouTube materiał, w którym omówiono najważniejsze zmiany wprowadzone przez patch 1.07 do Wiedźmina 3. Zapraszamy do oglądania!

[Aktualizacja#2] – 20.07.2015

Kiedy patch 1.07 pojawi się w końcu na PS4? – Rozmawiamy z Sony na temat problemów dostępności patcha na konsoli Playstation. Dokładnie przyglądamy się też wszystkim problemom, które nam zgłaszacie – pisze Marcin Momot na oficjalnym forum studia.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

51 Shares
Share51
+1
Tweet