Patch 1.07? Aktualizacja Wiedźmina 3 wylądowała na Steam

Pliki ważą ponad 2 GB, lecz to całkiem coś innego niż oczekiwana przez graczy łatka 1.07. Więc co dostaliśmy?

Poznaliśmy już listę zmian (jeszcze niepełną), które zostaną wprowadzone przez patch 1.07 do Wiedźmina 3: Dziki Gon. Tymczasem na Steam wylądowała ważąca 2,2 GB aktualizacja tytułu, która jednak nie jest zapowiadaną łatką. Prawdę mówiąc, do samej gry nie wprowadza ona żadnych nowości.


To update naszego artpack’a (artbook, ścieżka dźwiękowa, mapy, instrukcja, tapety itd.). Można wszystko sprawdzić przechodząc do: Właściwości > Lokalne pliki > Przeglądaj lokalne pliki. Nowa zawartość znajduje się w głównym folderze gry – tłumaczy na forum Steam Łukasz Babiel z CD Projekt RED.

A co z patchem 1.07? Według przedstawiciela polskiego studia łatka powinna trafić w tym samym czasie na wszystkie platformy, czyli PC, PS4 oraz Xbox One. To z pewnością nie jest dobra informacja dla posiadaczy blaszaków, którzy będą musieli czekać, aż łatka przejdzie przez proces certyfikacji na konsolach. Jak pokazuje przeszłość, może to trwać nawet ponad tydzień.

Pracujemy nad patchem, ale na razie nie mamy żadnych potwierdzonych terminów. Chcemy go uwolnić w jednym czasie na wszystkich platformach (PC, PS4, Xbox One) i to najszybciej, jak to jest możliwe. Później wrócimy do darmowych DLC, na które czekają gracze – wyjaśnia Łukasz Babiel.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

23 Shares
Share23
+1
Tweet