Dzisiaj ważne i potrzebne zmiany w Call of Duty: WWII

Aktualizacja ląduje na polu walki.

Studio Sledgehammer Games informuje, że jeszcze dzisiaj patch do Call of Duty: WWII pojawi się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Informacje o tym, kiedy łatka zawita na komputerach, mają zostać ujawnione wkrótce.

Deweloperzy zaznaczają, że nowy update to bardzo ważne i potrzebne zmiany w grze i jeśli chcecie przejrzeć dokładną listę poprawek, zajrzyjcie na forum Reddit. Jedną z ważnych zmian jest z pewnością naprawa Sztabu, czyli swoistego miejsca społecznościowego w Call of Duty: WWII, które było promowane przed premierą gry jako wielka nowość. Niestety problemy z serwerami sprawiły, że Sztab świecił pustkami. Dzisiejsza aktualizacja powinna to zmienić i będziemy mogli zajrzeć do Sztabu, by rozgrzać się na strzelnicy, udowodnić swoją wartość w pojedynkach na arenie, oglądać na żywo mecze esportowe w kinie i obsługiwać działa przeciwlotnicze, by zdobywać nagrody.

Inną pożądaną poprawką jest zmniejszenie celności karabinu M1918 Browning Automatic Rifle. Teraz broń będzie miała większy rozrzut podczas strzelania, zatem jej efektywność zostanie obniżona.

Deweloperzy zajęli się też denerwującym błędem dotyczącym utraty postępów w kampanii fabularnej. Wcześniej wystarczyło przez przypadek kliknąć w menu Nowa Gra i żegnaliśmy się z dotychczasowymi zapisami. Teraz nie natkniemy się w grze na takiego frustrującego buga.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.