Ta gra może nas nieźle zaskoczyć. Premiera już w lutym

Małe studio z wielkimi ambicjami.

Past Cure jest pierwszą grą niezależnego Phantom 8 Studio, stanowiącą miks akcji, skradanki, thrillera oraz horroru. Tytuł zmierza na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox Onedata premiery została ustalona na 23 lutego tego roku.

Choć za grę odpowiada jedynie 8 osób, deweloperzy chcą pokazać, że dzięki chęciom, talentowi i własnym ambicjom potrafią zrodzić produkcję, jakiej nie spodziewamy się po indie. Trzeba przyznać, że Past Cure rzeczywiście wygląda bardzo dobrze i mamy nadzieję, że tytuł dostarczy nam wielu godzin porządnej rozrywki.

Fabuła Past Cure opowiada historię Iana – byłego żołnierza, który wbrew swej woli przez wiele lat był przetrzymywany w tajnych więzieniach na terenie Europy, gdzie poddawano go eksperymentom. W efekcie, nasz bohater potrafi kontrolować umysły innych ludzi oraz posługiwać się telekinezą. W końcu wydostajemy się na wolność, zatem pora na zemstę oraz odkrycie prawdy, co kryje się za całym eksperymentem. Ian po latach badań niestety popada w szaleństwo, które zaczyna się pogłębiać i wpływa na to, jak postrzega rzeczywistość.Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.