[Paris Games Week] Wreszcie wiemy, kiedy zagramy w No Man’s Sky!

Czekaliśmy i czekaliśmy, aż w końcu się doczekaliśmy – nomen omen astronomicznie wielki sandbox w końcu otrzymał przybliżoną datę premiery.

Datę premiery zdradza końcówka świeżutkiego trailera prosto z Paris Games Week, który możecie zobaczyć na dole. Nie przedłużając – No Man’s Sky wyląduje na PS4 i PC w czerwcu przyszłego roku.


Na wypadek, gdyby ktoś o No Man’s Sky jeszcze nie słyszał, albo zdążył już po prostu po wielu miesiącach pustych, niekończących się zapowiedzi zapomnieć, o co w nim chodzi, przypominam: w grze będziemy latać statkiem kosmicznym, odkrywać nim całe galaktyki, toczyć bitwy w kosmosie, a na planetach bogatych w przydatne surowce na piechotę szukać skarbów oraz odkrywać faunę i florę tego jakże bogatego i kolorowego uniwersum. Pierwszy gracz, który trafi na jakiś nieznany gatunek, będzie mógł nadać mu nazwę.

Sądząc po rozmiarach gry zaryzykuję nawet stwierdzenie, że do odkrycia pozostanie jeszcze dużo rzeczy nawet po paru miesiącach od premiery. Oczywiście mówię tu nawet o przypadku, w którym w No Man’s Sky będzie grać dużo osób i nikt się do tej pory nie znudzi…

6 Shares
Share6
+1
Tweet