Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Pakiet The War Machine dla Call of Duty: WWII już dostępny

Nowe mapy i opowieści czas zacząć.

Od dzisiaj gracze mogą dołączyć do walki z coraz większą potęgą sił zbrojnych Osi – dodatek The War Machine do Call of Duty: WWII jest już dostępny, najpierw na PlayStation 4. Pełen nowych treści dla trybu wieloosobowego, pakiet The War Machine DLC jest drugim rozszerzeniem dla Call of Duty: WWII.

Wraz z dzisiejszą premierą gracze mogą kontynuować bitwy i przemierzać świat, odwiedzając tym razem Egipt, Francję, Niemcy i Sycylię na trzech nowych mapach do gry wieloosobowej oraz w dodatkowej misji do trybu Wojna. Zmierzą się też z nieumarłymi w najnowszym rozdziale opowieści Zombie naziści, zatytułowanym Tron Cieni.

Pakiet DLC2 The War Machine dla Call of Duty: WWWII jest dostępny najpierw na PlayStation 4. Jest także częścią Karnetu Sezonowego Call of Duty: WWII, zawierającego wszystkie cztery pakiety DLC planowane na ten rok. Zawartość Karnetu Sezonowego jest dostępna najpierw na PlayStation 4.

Źródło: Activision

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%