Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Padł rekord w GTA IV

Speedrun uwieczniony na filmie.

Youtuber o pseudonimie KyleDoeSit pobił światowy rekord w ukończeniu gry GTA IV. Na skończenie produkcji potrzebował 3 godziny, 47 minut i 9 sekund, bijąc poprzedni rekord świata, który również należał do niego.

Poniżej możecie materiał wideo z tego wyczynu. Nie da się ukryć, że perfekcyjna znajomość gry to w tym przypadku podstawa sukcesu.

A jak rekordy przejścia wyglądają w innych grach z serii GTA? W GTA V wynosi on 6 godzin, 26 minut i 15 sekund, a w GTA San Andreas 4 godziny i 30 sekund.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%