Pad do PS5 wykręca rekord na Twitterze. DualSense robi furorę

0 komentarzy

Sony pokazało kilkanaście godzin temu pad do PS5, który mógł mocno zaskoczyć co poniektórych fanów marki PlayStation. Jedno jest pewne, zainteresowanie kontrolerem jest iście rekordowe.

Dopiero co zobaczyliśmy oficjalny wygląd pada do PS5, który różni się od tego, co prezentował sobą choćby DualShock 4. Dodatkowo, Sony porzuciło po latach nazwę kontrolera i zamiast DualShock 5 mamy urządzenie o nazwie DualSense. Podoba się czy nie podoba? Przede wszystkim rozchodzi się po sieci jak burza!

Pad do PS5 – rekord Sony na Twitterze

Już tweet Sony ujawniający premierę PS5 w okresie świątecznym 2020 był rozchwytywany na Twitterze. Przypominamy, że zdobył on 213 tysięcy polubień. Teraz jest jeszcze lepiej, ponieważ informacja z padem DualSense ma już 277 tysięcy polubień oraz 81 tysięcy „podaj dalej”. To naprawdę rewelacyjny wynik, bijący na głowę inne tweety w kategorii gier, choćby ogłoszenie wydarzenia Black Hole w Fortnite, które zgarnęło 235 tysięcy polubień.

Widać zatem głód informacji na temat PS5 i hype, jaki wytworzył się wokół japońskiego next-gena. Sony potwierdziło przy okazji prezentacji pada, że premiera konsoli nadal jest planowana na koniec tego roku, co z pewnością jest kolejną dobrą wieścią.

No cóż, teraz tylko czekać na pokaz samej konsoli oraz cenę. Niedawno pisaliśmy, że jeden ze sklepów podał cenę PlayStation 5 w złotówkach.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się