Wiadomości od Blizzarda mogą oznaczać tylko jedno

Deweloper lubi bawić się z graczami.

Blizzard w pomysłowy sposób przekazuje nam informacje dotyczące nadchodzących, dużych atrakcji w Overwatch. Tym razem na oficjalnej stronie gry opublikowano wpis sugerujący nową mapę (kolonię księżycową Horyzont) oraz postać (czyżby wspomniany niżej Hammond?).

Oto cały komunikat od Blizzarda:

Po wielu latach ciszy w eterze i spekulacji na temat powodów nagłego wstrzymania operacji badawczych w placówce „Horyzont”, na światło dzienne wyszły informacje, które mogą rzucić nowe światło na los owianej złą sławą kolonii księżycowej.

Dziś na konferencji prasowej spółka Lucheng Interstellar ujawniła, że udało się odzyskać rejestry rozmów między pracownikami sprzed ponad dziesięciu lat, wysłane na przestrzeni kilku dni przed utratą łączności z siedzibą główną spółki w Chinach. Poniżej przedstawiamy kilka z transmisji ujawnionych przez spółkę Lucheng.

MOON-Email01-enUS.png

MOON-Email02-enUS.png

MOON-Email03-enUS.png

MOON-Email04-enUS.png

MOON-Email05-enUS.png

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Spółka Lucheng Interstellar potwierdziła dziś również, że satelita księżycowy wystrzelony niedawno ze stacji kosmicznej „Podróż Międzygwiezdna” umożliwił naukowcom firmy nawiązanie łączności z wewnętrznymi systemami monitoringu kolonii. Choć rzecznik spółki Lucheng zaznaczył podczas wywiadu z Atlas News, że połączenie jest niezbyt stabilne, to firma opublikowała pierwszy obraz z satelity, z którego wynika, że większość infrastruktury kolonii wciąż działa.

MOON_Ops_Map-enUS.png

Źródło: playoverwatch.com

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: