Otwarta beta Battlefield 1 na PC – oto opcje graficzne, jest obsługa DX12

Otwarta beta Battlefield 1 na PC – oto opcje graficzne, jest obsługa DX12
Newsy PC

Zobaczcie, co posiadacze komputerów dostosują podczas testowania gry.

Od dzisiaj wybrani, a od jutra wszyscy posiadacze komputerów PC będą mogli przystąpić do sprawdzania trybu sieciowego Battlefield 1 (testy są organizowane również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One).

Jeśli zamierzacie przystąpić do walki na swoim blaszaku, poniższy zrzut ekranu (udostępniony przez serwis DSO Gaming) pokaże Wam, w jakich ustawieniach graficznych będziecie mogli zamieszać. Co ciekawe, również podczas bety DICE zdecydowało się umożliwić nam włączenie bibliotek DirectX 12, które obsługuje Windows 10.

Oprócz tego ustawimy jakość tekstur, filtrowania, oświetlenia, efektów i kilku innych rzeczy. Przypominamy, że premiera Battlefield 1 została zaplanowana na 21 października.

Beta Battlefield 1 - opcje graficzne na PC.
Beta Battlefield 1 – opcje graficzne na PC.

Beta Battlefield 1 – posiadacze PS4 w lepszej sytuacji niż grający na Xbox One

Wybrane osoby mogą już dzisiaj dorwać się do testowaniaBattlefield 1, a reszta graczy rozpocznie podboje od jutra, czyli od 31 sierpnia. Testy są otwarte, zatem nie będziecie musieli posiadać specjalnego klucza czy też zaproszenia, by wziąć w nich udział. Niestety, w przypadku konsoli od Microsoftu nie każdy będzie miał do nich darmowy dostęp.

Jak wiadomo, sieciowe granie na PlayStation 4 orazXboksie One wymaga zazwyczaj wykupienia odpowiednio abonamentu PS Plus lub Xbox Live Gold. Pisaliśmy już o tym, że w przypadku bety Battlefield 1 subskrypcja nie będzie konieczna, jeśli chodzi o PS4 – tutaj zagracie zatem nawet bez aktywnego PlayStation Plus.

Dotychczas niejasne było, jak będzie w przypadku konkurencyjnego XOne. Wszelkie wątpliwości rozwiano na oficjalnym profilu Battlefield w serwisie Twitter, gdzie napisano wprost: Będziesz potrzebował abonamentu Xbox Live Gold, żeby zagrać w multiplayer podczas testów beta Battlefield 1.

Zatem tak naprawdę w przypadku konsoli Xbox One testy nie będą w pełni otwarte, ponieważ bez wspomnianej subskrypcji możecie zapomnieć o graniu.

Beta Battlefield 1
Beta Battlefield 1
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie