Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Oto obecnie jedna z najpopularniejszych gier na Wii U

Minecraft zdobył sporą liczbę fanów na konsoli Nintendo.

Minecraft to produkcja, która jest globalnym fenomenem. Jednak mało kto spodziewał się, że w zaledwie kilka tygodni trafi do TOP 10 najbardziej popularnych gier w e-Shopie. Co ciekawe, nie jest to wcale zestawienie z kilku ostatnich dni, a całościowe.

Japończycy tak pokochali Minecraft Wii U Edition, że produkcja uplasowała się na 9. miejscu w zestawieniu TOP 10 najpopularniejszych gier w e-Shopie. To naprawdę świetny wynik. Kto wyprzedził Minecrafta? NES Remix, Splatoon, Dragon Quest X, Pokemon Rumble U, Super Mario Maker, Art Academy: SketchPad, Mario Kart 8 oraz Super Mario World.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się