Oto mapa z Red Dead Redemption 2. Pojawienie się gry jest niemal pewne!

Ta informacja to prawdziwa bomba!

Serwis Techradar opublikował mapę z Red Dead Redemption 2 – nowej produkcji od Rockstara. Jak twierdzą dziennikarze wspomnianego serwisu, mapa pochodzi od zaufanego źródła i z pewnością jest wstępnym projektem przeznaczonym do wymienionej gry. Co ciekawe, szkic ten pojawił się też na forum NeoGAF, ale szybko został usunięty. Techradar postanowił jednak opublikować go na swojej stronie (zrzut mapy znajdziecie poniżej).

Warto dodać, że Red Dead Redemption 2 to oczywiście nie jest oficjalna nazwa gry, ponieważ Rockstar nawet jeszcze nie zapowiedział tego tytułu. Aczkolwiek wiele miesięcy temu CEO Take-Two Strauss Zelnick przyznał, że to oczywiste, że Red Dead jest naszą stałą marką. Kwestią czasu jest zatem to, aby producent w końcu potwierdził, że pracuje nad gra.


Techradar podaje ponadto, że wydarzenia ukazane w nadchodzącym Red Dead Redemption 2 mają być osadzone przed historią opowiedzianą w pierwszej części gry, co byłoby dość zaskakującym ruchem.

Oprócz Red Dead Redemption, Techradar podaje, że Rockstar pracuje też nad GTA VI. Mamy tylko nadzieję, że producent podzieli się nowymi informacjami podczas E3 2016, które już w czerwcu.

Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2 (z lewej strony kawałek starej mapy, a z prawej nowa z Red Dead Redemption 2)
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

149 Shares
Share149
+1
Tweet