EA wprowadza trzy nowe opcje dla graczy

EA wprowadza trzy nowe opcje dla graczy
Newsy PC

Dla osób, które korzystają z klienta Origin.

Aplikacja Elektroników doczekała się kolejnych zmian i choć nie są one jeszcze dostępne publicznie, każdy może je sprawdzić. Należy po prostu włączyć aktualizacje beta w w ustawieniach Origin. Zyskamy wówczas dostęp do trzech nowych opcji przygotowanych z myślą o ułatwieniu nam życia.

Pierwsza nowość to licznik FPS-ów, który jest obecny od dawna choćby na Steam. Electronic Arts oddaje w nasze ręce po prostu sam licznik wyświetlający się w rogu ekranu, bez żadnych innych rozbudowanych funkcji.

Następnie mamy możliwość ograniczenia prędkości pobierania. Wybierzemy przy okazji, czy również podczas grania aktualizacje będą ściągane i z jaką szybkością. Trzecia nowa funkcja to zapraszanie znajomych do rozgrywki. Jeśli widzimy, że nasz przyjaciel jest online, lecz bawi się przy innym tytule, będziemy mogli wysłać mu zaproszenie, by zmienił grę i dołączył do nas. Osoba, która otrzyma takie zaproszenie, zobaczy na ekranie dwie opcje: TAK lub NIE. Jeśli przyjmie zaproszenie, jego aktualna gra wyłączy się automatycznie w ciągu kilku sekund (proces można przerwać) i zaraz po tym włączy się gra, do której zostaliśmy zaproszeni.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak ustawia się limity pobierania i jak działają zaproszenia w Origin, odpalajcie poniższe filmiki:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie