Produkcja dla prawdziwych strategów ma polskiego wydawcę

Starożytny świat Orientu na wyciągnięcie ręki.

Na początku października na sklepowe półki w Polsce trafi pudełkowe wydanie Oriental Empires – rozbudowanej produkcji traktującej o historii Chin.

W grze staniesz na czele wschodzącego i stopniowo dochodzącego do władzy imperium. Jego zadaniami będą rozszerzanie granic za pomocą zbrojnych podbojów lub dyplomacji, ale też dbanie o rozwój nowych technologii, handel, szerzoną wśród społeczeństwa kulturę czy należyte kultywowanie religii. Oriental Empires to wycieczka w do starożytnych Chin – pełnych lasów, gór, pustyń i równin – której celem jest tron cesarza całego królestwa.

Rozpoczynając swoje podboje gracze mogą wybrać spośród 16 frakcji o unikalnych zaletach i wadach. Naszym terenem działań jest ogromna, zaprojektowana mapa z autentycznym krajobrazami Chin i Mongolii, a w bitwach na wielką skalę biorą udział tysiące szczegółowo zaprojektowanych jednostek. W Oriental Empires znajdziesz w pełni animowane modele 3D piechoty, kawalerii, rydwanów oraz artylerii – z różnorodnymi twarzami i ubiorem. Dodatkowa atrakcja to płynne przybliżanie i oddalanie widoku, dzięki któremu łatwiej będzie podziwiać detale. Oriental Empires do tej pory dostępne było na Steam w postaci gry z wczesnym dostępem i zebrało bardzo pozytywne opinie graczy.

Oriental Empires trafi na polski rynek 5 października w wersji na PC. Gra w kinowej wersji polskiej będzie dostępna za 119,90 zł.

Źródło: Techland

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.