Opóźnienia w meczach online na celowniku, patch 1.07 do FIFA 19 wylądował

Opóźnienia w meczach online na celowniku, patch 1.07 do FIFA 19 wylądował
Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

EA Sports wprowadziło update 6 do FIFA 19, który podnosi wersję gry do 1.07. Deweloperzy rozprawiają się z błędem opóźnień w sieciowych meczach, który tak frustruje graczy.

Patch 1.07 do FIFA 19 jest już dostępny na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Update 6 wprowadza bardzo ważne poprawki związane z płynnością sieciowych rozgrywek.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że największym problemem, z którym borykają się nasi gracze, jest wielkość opóźnień w meczu online, a także ich zmienność. Zbadanie przyczyn takiego stanu rzeczy i rozwiązanie problemu było zawsze bardzo wysoko na liście priorytetów naszych programistów – zaznacza EA Sports.

W ramach studia został nawet wydzielony specjalny zespół, który zajmuje się tylko aspektem związanym z płynnością połączeń.

Omawiany patch poprawia nieco czas reakcji gry w sytuacjach, kiedy u rywala może występować problem z utratą pakietów lub dużymi opóźnieniami. Ta zmiana dotyczy następujących trybów:

  • Mistrzostw FUT,
  • FUT Division Rivals,
  • draftu online FUT,
  • wirtualnych klubów FIFA,
  • sezonów współpracy FIFA.

Według Elektroników, ta aktualizacja powinna poprawić płynność wielu meczów online. Deweloper przyznaje, że znalazł problem w kodzie, z powodu którego zła jakość połączenia z internetem jednego z graczy wpływała negatywnie na płynność całego meczu. Było to całkowicie niezamierzone. Od tej pory opóźnienia w meczu powinny zależeć tylko od Waszego połączenia, a nie rywala – zaznacza EA Sports.

Na koniec przyznano, że problem opóźnień w FIFA 19 może być dla graczy frustrujący i wynika on z wielu czynników. Nie niektóre deweloper ma wpływ, na inne niestety nie. Aktualnie pracujemy nad znalezieniem i poprawieniem wszystkiego, co tylko możemy poprawić. Będziemy cały czas przyglądali się stanowi gry i informowali o wszelkich wprowadzanych zmianach. Możecie być pewni, że dołożymy wszelkich starań, by gra online była jak najprzyjemniejsza – zapewniono graczy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie