Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Oficjalny zwiastun Call of Duty Black Ops: Cold War

Koniec czekania, jest oficjalna zapowiedź Call of Duty Black Ops: Cold War. Na razie skromnie i bez fragmentów rozgrywki, ale ujawniono datę, kiedy możemy spodziewać się dokładki.

Activision bardzo długo zwlekało z zapowiedzią tegorocznego Call of Duty, lecz w końcu zrobiono ten jakże ważny dla fanów serii krok. Powitajcie oficjalnie Call of Duty Black Ops: Cold War.

Call of Duty Black Ops: Cold War – zwiastun i prezentacja

Poniższy zwiastun to wprowadzenie w fabułę nowego CoD, w którym nie uraczymy choćby sekundy gameplay’u czy choćby scenek przygotowanych na silniku gry. Zamiast tego dostaliśmy zlepiony z prawdziwych kronik materiał „Poznaj swoją historię”, co jasno sugeruje, że deweloper oprze wydarzenia w grze na tym, co działo się naprawdę podczas Zimnej Wojny.

Materiał pokazuje przemówienia byłego sowieckiego dziennikarza wspominającego o tym, jak to ZSRR osłabia Stany Zjednoczone. W filmiku wspomniano też o szpiegu (pseudonim Perseusz), który zajmował się infiltracją ważnych strategicznie obiektów na terenie USA i co ciekawe, nigdy go nie zatrzymano, ani nawet nie poznano jego tożsamości.

Koniec materiału zdradza, że 26 sierpnia poznamy więcej szczegółów o Call of Duty Black Ops: Cold War. Prawdopodobnie Activision ujawni wówczas choćby krótki zwiastun z rozgrywką, choć liczymy na więcej, czyli naprawdę konkretną prezentację!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się