Oferta PS Plus na luty 2024. Gry z progu Essential typowane przez graczy

PS-Plus-luty-2024-typy-graczy
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Tym razem na ogłoszenie nowej oferty PS Plus Essential musimy czekać do ostatniego dnia miesiąca. Gracze jednak bawią się w przewidywania, jakie gry na PS5 i PS4 dostaniemy. Co na ich liście?

Pamiętajcie, że oferta PS Plus luty 2024 dla progu Essential zostanie ogłoszona 31 stycznia o godzinie 17:30 czasu polskiego. Wówczas poznamy wszystkie tytuły, bo pierwszy został już oficjalnie ujawniony i będzie nim premiera od studia Square Enix. Mamy nadzieję, że tytuł szybko pozbędzie się łatki „podróbki” i wyrobi sobie swoją własną reputację. Na forum Reddit rozpoczęło się typowanie gier do nowej oferty, więc spójrzmy, na co liczą w lutym posiadacze abonamentu. Przy okazji spójrzcie na tanie doładowania PSN (płatność BLIK), dzięki którym przedłużycie subskrypcję w promocji:

Jakie gry w ofercie PS Plus na luty 2024? Oczekiwania społeczności

Jak co miesiąc, tak i teraz na kilka dni przed oficjalnym ujawnieniem oferty możemy zerknąć na oczekiwania graczy. Ci rozpoczęli już typowanie na forum Reddit i widać, że największym marzeniem jest tym razem Forspoken. To właśnie na ten tytuł postawiło najwięcej osób. Za grę odpowiada studio Luminous Productions i została ona wydana na PS5 oraz PC dokładnie rok temu. Cóż, po takim okresie produkcja rzeczywiście może pojawić się w pakiecie Essential.

Na drugim miejscu pojawiło się Sifu, czyli gra odchodząca właśnie z katalogu wersji próbnych PS Plus Premium. Trial zostanie usunięty z PS Store tuż przed ogłoszeniem oferty Essential na luty. Czyżby po to, by Sony zapowiedziało go w podstawowym pakiecie usługi na przyszły miesiąc? Oby, ponieważ ten tytuł niemal zawsze pojawia się w pierwszej trójce życzeń społeczności.

Trzecie „marzenie” do oferty PS Plus, to z kolei Need for speed: Unbound. To najświeższa odsłona kultowej wyścigowej serii, która miała swoją premierę również ponad rok temu (2 grudnia 2022 roku). Nie jest to może najlepsza część, lecz co tu dużo gadać – mało mamy gier wyścigowych AAA na rynku, więc nic dziwnego, że gracze o nią proszą.

Zatem tak prezentują się życzenia graczy, jeśli chodzi o ofertę PlayStation Plus na luty dla progu Essential:

  • Forspoken | PS5
  • Sifu | PS5/PS4
  • Need for speed: Unbound | PS5

Oczywiście taki zestaw jest niemożliwy choćby z tego względu, że Sony daje nam co miesiąc jedną grę na PS5 i pozostałe dwie, które uruchomimy również na PS4. Do tego pewniakiem jest wspomniany Foamstars. Jednak dobrze by było, gdyby chociaż jedna z wymarzonych gier pojawiła się w nowej ofercie. Którą chcielibyście najbardziej?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie