Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Odpowiedz na proste pytanie i zgarnij rabat na gry! [AKTUALIZACJA – WYNIKI]

Czas ruszyć na zakupy.

[AKTUALIZACJA: 2 sierpnia 2017 r., godz. 20.04]:

Nasz konkurs właśnie dobiegł końca. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w zabawie! Poniżej przedstawiamy kilka pierwszych znaków związanych z adresami e-mail zwycięzców (pełne adresy tylko do wiadomości redakcji ze względu na prawo o ochronie danych osobowych). Zwycięzcy już zostali poinformowani przez nas mailowo o wygranej. Gratulujemy i zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach, które już niebawem!

Konkurs Kinguin.net – lista zwycięzców:

dariu*^&TY*I(U
llend*^&TY*I(U
mrma*^&TY*I(U
tym.j*^&TY*I(U
tj200*^&TY*I(U
dawi*^&TY*I(U
mich*^&TY*I(U
hub.*^&TY*I(U
patr*^&TY*I(U
krys*^&TY*I(U

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ: 25 lipca 2017 r., godz. 09.59]:

Startujemy z nowym konkursem, w którym do wygrania są kody na rabat 20% przy zakupie dowolnych gier w serwisie Kinguin.net. W sumie mamy dla Was 10 kodów i aby otrzymać jeden z nich wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

Zasady oraz pytanie konkursowe:

Pytanie konkursowe: W którym roku miała miejsce premiera gry World of Warcraft od Blizzarda?

Co jeśli znacie odpowiedź? Wystarczy wysłać maila do nas na kontakt@planetagracza.pl z prawidłową odpowiedzią. W tytule maila koniecznie wpiszcie: KONKURS KINGUIN. My wybieramy co piątą osobę ze wszystkich, które przyślą do nas odpowiedź na pytanie konkursowe, aż do wyczerpania puli 10 kodów rabatowych. Proste? Zapraszamy do zabawy!

Na maile od Was czekamy do wtorku 1 sierpnia 2017 roku, ale liczymy, że zgłosicie się wcześniej! Wyniki podamy dzień później, czyli w środę 2 sierpnia 2017 roku. Wtedy też wyślemy zwycięzcom kody rabatowe na maile podane w odpowiedzi konkursowej.

Nagroda:

Kod rabatowy 20% na wszystkie produkty z asortymentu Kinguin.net. Kody obejmują cały koszyk o wartości do 55 euro i są aktywne do 6 sierpnia 2017 roku dla jednej transakcji i jednego konta użytkownika. Redakcja do rozdania ma 10 kodów.

Blizzard w promocji

Przy okazji warto dodać, że w serwisie Kinguin.net pojawiła się promocja na gry Blizzarda. Nasze pytanie konkursowe nie jest więc przypadkowe! Jeśli nie mieliście wcześniej okazji zapoznać się z produkcjami od tego legendarnego producenta, to weźcie udział w naszym konkursie i być może uda wam się kupić kultowe gry w jeszcze niższej cenie!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się