Aktorzy mogą się rozejść. Zakończono zdjęcia do serialu Obi-Wan Kenobi

Ewan McGregor
Filmy i seriale

Znany aktor grający ważną rolę w serialu Obi-Wan Kenobi zdradził, że zakończono zdjęcia do produkcji. Podczas prac wykorzystano nową technologię.

Już wiemy, że zakończono prace na planie serialu osadzonego w uniwersum Star Wars, czyli Obi-Wan Kenobi. Tę informację zdradził Ewan McGregor grający głównego tytułowego bohatera. Podzielił się z nią z mediami po gali otrzymania nagrody Emmy Sunday za rolę w serialu Halston. Co więcej, aktor zdradził, że w produkcji wykorzystano ’nową technologię’, dzięki czemu kręcenie serialu było 'innym doświadczeniem, niż podczas tworzenia prequeli’.

Skończyliśmy zdjęcia do naszego serialu, to była naprawdę, naprawdę dobra zabawa. Bardzo podobała mi się praca z [reżyserem/ producentem wykonawczym – red.] Deborah Chow, więc myślę, że serial nie zawiedzie.

Ewan McGregor

Aktora kojarzą zapewne wszyscy fani Star Wars, gdyż przez trzy części wcielał się w Obi-Wana Kenobiego. Z początku był uczniem Qui-Gon Jinna, a następnie stał się mistrzem Anakina Skywalkera. W nadchodzącym serialu powraca postać Kenobiego (co raczej nie jest zaskoczeniem zważywszy na tytuł produkcji). Nie zabraknie także Haydena Christensena odgrywający wcześniej role Anakina Skywalkera | Dartha Vadera. Jest to zatem nie lada gratka dla fanów, gdyż ujrzą znane twarze.

Nie znamy za wiele szczegółów na temat fabuły, jednak wiemy, że akcja serialu będzie rozgrywać się w czasie między prequelami a oryginalną trylogią. Nie podano oficjalnej daty premiery, choć możemy się spodziewać przyszłego roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie