Obejrzyjcie oficjalny zwiastun gry Call of Duty: Advanced Warfare!

 

Źródło: Destructoid
Źródło: Destructoid

Poznaliśmy również datę premiery najnowszej odsłony kultowej serii.

Produkcja ukaże się na rynku 4 listopada 2014 roku. Jedyną potwierdzoną platformą na jaką zmierza FPS jest Xbox One. Jest natomiast niemal pewne, że tytuł nie ominie także PC oraz PS4. Po sieci krążyły plotki jakoby fabuła miała rozgrywać się w trakcie I wojny światowej, ale pogłoski te nie znalazły odzwierciedlenia w faktach.  Akcja toczyć się będzie po raz kolejny w realiach science-fiction.


Łatwo jest bowiem zauważyć arsenał, który znamy jedynie z filmów umiejscowionych w przyszłości. Pojawi się m.in. zaawansowany technologicznie strój umożliwiający stanie się niewidzialnym jak i kostiumy pozwalające wykonywać bardzo dalekie skoki. Nie zabraknie także futurystycznych pojazdów.

W produkcji Activision pojawi się także znany amerykański aktor Kevin Spacey. Użyczy on zarówno głosu jak i swojego wyglądu bohaterowi w jakiego się wcieli. Jego zadaniem będzie zarządzanie grupą podległych mu żołnierzy walczących z rządem USA. Już niebawem twórcy powinni podzielić się większą ilością informacji.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet