Nowy Xbox Scarlett z mocnymi grami na start

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, kolejna generacja konsoli od Microsoftu będzie miała kilka interesujących gier w trakcie premiery.

Hiszpański serwis GeneracionXbox podaje, że dotarł do informacji o szczegółach konferencji Microsoftu na E3 2019. Zapowiada się na mocne uderzenie ze strony amerykańskiego giganta.

Po pierwsze pokazane mają zostać Halo: The Master Chief Collection i Halo Infinite. Zwłaszcza to drugie powinno zainteresować fanów sprzętu od Microsoftu, przede wszystkim z dwóch względów. Gra miałaby się pojawić już w przyszłym roku, co ważne na obecną jak i kolejną generację konsol.

Pozostając przy grach. Microsoft będzie chciał się pochwalić Gears of War 5 i tutaj celuje nawet w obecny rok. Biorąc pod uwagę, że to duża marka, kto wie czy nie zwiastuje też debiutu nowego Xboxa Scarlett, właśnie w 2019 roku. Być może też, Gears of War 5 będzie dostępne na dwóch sprzętach, Xbox One i nowym Xboxie.

To jeszcze nie wszystko. W trakcie konferencji na E3 2019 mamy zobaczyć Gears of War Tactics, dodatek do Sea of Thieves, reebot Dino Crisis, a nawet nowego Splinter Cella. Zwłaszcza to ostatnie może być sporym zaskoczeniem. Nie zabraknie też nowej części Fable od Playground Games i całkiem nowej produkcji od Rare na nową generacje konsol.

Brzmi to trochę jak koncert życzeń, a nie realne szczegóły dotyczące tegorocznej konferencji Microsoftu. Nie mniej jednak, MS musi pokazać coś ekstra, jeśli chce wyprzedzić konkurencję.

Nowy Xbox Scarlett z premierą w tym roku?

Jest spora szansa na to, że nowy Xbox będzie dostępny jeszcze w tym roku w sklepach. Po pierwsze pamiętamy sytuację z premierą Xbox 360, który ukazał się dużo przed PlayStation 3. Microsoft zdążył w tym czasie mocno namieszać na rynku, a Sony musiało przez to gonić swojego konkurenta. Kto wie, czy Microsoft nie pójdzie podobnym tropem w przypadku kolejnej generacji konsol.

Ponadto coraz więcej pojawia się w sieci przecieków, sugerujących premierę nowego Xboxa w tym roku. Dziennikarze hiszpańskiego serwisu, nie są więc sami w swoich rewelacjach.

Jakkolwiek by się nie stało, nadchodzące targi E3 będą sporym wydarzeniem. Oczywiście, jeśli Microsoft nie pokaże nowej konsol, gracze z pewnością poczują zawód. Natomiast jeśli zapowie kolejny sprzęt, ma szansę w końcu wygrać nową generację.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: