Nowy Prince of Persia zacznie przypominać Raymana?

Można pomyśleć, że Ubisoft skupia się ostatnio jedynie na kolejnych odsłonach Assassin Creed. Okazuje się jednak, że studio nie zapomniało o starym Księciu Persji. 

Przynajmniej tak wynika z doniesień francuskiego serwisu Portail du Jeu Video. Pojawiła się na nim informacja, jakoby najnowszy Prince of Persia był szykowany już od jakiegoś czasu. Nie to jest jednak najciekawsze. Ponoć gra skorzysta z silnika UbiArt, który napędza takie hity jak Rayman Origins, Rayman Legends oraz nadchodzącą produkcję Child of Light.


Wniosek jest prosty – kolejny Prince of Persia porzuci trzeci wymiar i wróci do korzeni, czyli świata 2D (ewentualnie dostaniemy 2,5D). Oczywiście będzie tak, jeśli informacja podana przez Portail du Jeu Video okaże się prawdziwa. Studio Ubisoft nie odniosło się do tych rewelacji.

Ciekawe, czy postać wielkiego Księcia Persji – podobnie jak Raymana – zostanie poskładana z kilku części. Osobno tułów, głowa, nogi oraz ręce? Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. A Wy? Co sądzicie o powrocie Prince of Persia do drugiego wymiaru?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet