Nowy patch naprawiający błędy w AC: Unity już dostępny. Ubisoft pracuje nad kolejnym

Wypuszczona aktualizacja nie likwiduje wszystkich bugów.

Problemy z Assassin’s Creed: Unity jeszcze się nie skończyły. Tuż po premierze okazało się, że tytuł jest bogaty w śmieszne i frustrujące błędy, z którymi Ubisoft właśnie walczy.

Na weekend wypuszczono drugi  patch do Unity, który trafił początkowo na PlayStation 4 oraz PC. Dzisiaj łatka wyląduje również na Xboksie One. Co prawda aktualizacja nie poradziła sobie ze spadkiem płynności na blaszakach, lecz naprawiła sporo innych błędów.

Zlikwidowała bowiem problem z zapraszaniem znajomych do gry, odtwarzaniem cut-scenek oraz naprawiła graficzne niedoróbki. Poza tym nie zobaczymy już bohatera, który potrafi zapaść się pod ziemię lub wpaść przypadkiem do siana.

Studio Ubisoft zapowiedziało jednocześnie, że trwają prace nad trzecią aktualizacją do AC: Unity, która ma zlikwidować kolejne problemy. Jakie? Szczegółów nie podano, lecz wiadomo, że deweloper skupi się na poprawkach dotyczących animacji głównego bohatera oraz tych związanych z wozami ze słomą oraz osłonami. Ponadto twórcy popracują nad błędami w trybie kooperacji oraz zajmą się ogólną poprawą stabilności gry.

Macie sporo problemów podczas gry w Unity?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: